O nas

GO-leasing to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych.Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z ponad 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej.

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: AEROleasing, akf leasing, Alior Leasing, Alphabet Polska FM, Athlon Car Lease, Autokapital, AVIS Lease, PKO Leasing (dawniej: Bankowy Fundusz Leasingowy), BETAD Leasing, BGŻ BNP Paribas, BPS Leasing, BREWE Leasing, mLeasing (dawniej BRE Leasing), Santander Leasing (dawniej: BZWBK Leasing), Defend Insurance, Econocom, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), ENERGO-UTECH SA, Faktoria, FGA Leasing, FINES SA, FININWEST, Getin Fleet, Grenke Leasing, Finserv, Idea Fleet, Idea Getin Leasing, PEAC Finance (dawniej: IKB Leasing), Impuls Leasing,  Internetowy Fundusz Leasingowy, Kangoor, Leaselink, Leasing Plus, Leasing Polski, Masterlease (Futura Leasing), MBR Leasing, Millennium Leasing, MOGO Finance, NEST Bank, Noble Finance, Pekao Leasing, Polska Platforma Kredytowa, Pragma Faktoring, Q4 LEASING, SGB Leasing, SG Equipment Leasing (Societe Generale), Smart11, Stefczyk Leasing.

 

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie wycen pojazdów, maszyn i urządzeń.

Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, jednej z najbardziej liczących się organizacji, skupiającej blisko 100 przedsiębiorstw z branży finansowej i działającej od blisko 20 lat. Spółka GO-leasing wierzy, że zaufanie to podstawa, dlatego poddała się audytowi zasad obsługi klienta oraz etyki działań wewnętrznych i rynkowych uzyskując Certyfikat Etyczny. Więcej informacji znajdziesz na stronie KPF.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club.

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług finansowych. Wysokie standardy obsługi Klientów to dla nas norma, a nie obietnica.

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień to:

1.    Profesjonalizm.

2.    Uczciwość oraz wysoka etyka zawodowa.

3.    Odpowiedzialność.

4.    Dbałość o interes Klientów.

5.    Niezależność.

Najniższe oprocentowanie leasingu i kredytów samochodowych to nie wszystko! Co nas jeszcze wyróżnia?

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji.
  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni.Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Oddział w Rzeszowie

Zapewniamy obsługę naszych klientów z poniższych lokalizacji:

Województwo - obszar działania: Podkarpackie, Lubelskie, Małopolskie, Świętokrzyskie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce